naar inhoud

Perslijst

De dienst communicatie verzorgt de contacten met de pers. Je vindt hieronder de lijst van de lokale journalisten en persmedewerkers.

 

Kranten

Het Nieuwsblad & Nieuwsblad online


Ronny Vanhooren, Reigersstraat 6, 8600 Diksmuide, journalist, fotograaf
051 58 98 56 - 0477 80 25 16 - r.vanhooren@skynet.be

www.vum.be / www.standaard.be / www.nieuwsblad.be 

Dany Van Loo, Nieuwsblad online: www.nieuwsblad.be/diksmuide
dany@vanloo.serverdata.net - 0484 75 55 01

 

Het Laatste Nieuws

Gudrun Steen, Steenstraat 26, 8600 Diksmuide - Woumen, Pers- en Communicatiebureau
0496 99 78 73 - gudrunsteen@telenet.be - www.hetlaatstenieuws.be

Paul Bruneel, Veldstraat 33, 8430 Middelkerke
0496 36 90 74 - paul.bruneel@skynet.be

 

Het Wekelijks Nieuws – Krant van West-Vlaanderen

Jeroen Laseure, eindredacteur
Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
051 26 66 02 - 0499 21 28 86 - jeroen.laseure@kw.be - www.kw.be

  

Fotograaf

Vincent Claeys, Lodewijk Deboningestraat 12, Diksmuide

0477 27 76 66 - vincent.claeys@outlook.be

 

Kurt Lapere, Woumenweg 184, 8600 Woumen

0497 42 83 27 - lapere.kurt@telenet.be

 

Annie Callewaert, Smissestraat 14, 8650 Klerken

 0468 10 20 83 - annie@beauprez.be

 

Myriam Van den Putte, Oscar Jespersstraat 13, 8670 Oostduinkerke 
0475 85 49 55 - info@apartinmedia.be

 

Persmedewerker Leke

Frederik De Lombaerde, persmedewerker
Kruiskalsijdestraat 6, 8600 Leke
0477 22 01 87 - fredleke@gmail.com

 

Persmedewerker Woumen

Stefaan Debruyne, Woumenweg 293, 8600 Woumen

051 50 32 32 – stefaan.debruyne.woumen@gmail.com 

 

Kaaskerke - Pervijze – Stuivekenskerke – Oostkerke – Sint-Jacobskapelle – Oudekapelle – Nieuwkapelle – Lampernisse

Els Desaever, Veurnestraat 44, 8600 Pervijze

0472 99 02 34 - els.desaever@belgacom.net

Sportmedewerkers
Marnix Goemaere, Hof Ter bloemmolens 42, 8600 Diksmuide, sportfotograaf
0494 20 31 87, 051 54 61 63, marnix.goemaere1@pandora.be

 

De Zondag – Streekkrant

Gudrun Steen, Steenstraat 26, 8600 Diksmuide - Woumen, Pers- en Communicatiebureau
0496 99 78 73 - gudrunsteen@telenet.be

 

Paul COBBAERT, freelance journalist
Zuidstraat 50, 8680 Koekelare
0485 71 01 36 - paulcobbaert@hotmail.com 

 

De Morgen
Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse-Kobbegem

02 556 68 11 - info@demorgen.be - www.demorgen.be

 

De Standaard

Ronny Vanhooren, Reigersstraat 6, 8600 Diksmuide, journalist, fotograaf
051 58 98 56 – 0477 80 25 16 - r.vanhooren@skynet.be
www.vum.be - www.standaard.be 

 

Gazet van Antwerpen

Eindredactie, Katwilgweg 2, 2050 Antwerpen
03 210 02 10 - www.gva.be

 

Kerk en Leven – Dekanaal Nieuws

Marnix Decoutere, St.-Niklaasstraat, 9, 8600 Diksmuide
051 51 01 50 - 1060@kerknet.be - www.kerknet.be

 

Maandbladen

Diksmuide info - stadsmagazine

Marc Hindryckx, Stad Diksmuide, dienst communicatie
Heernisse 6, 8600 Diksmuide
051 79 32 15 - marc.hindryckx@diksmuide.be - www.diksmuide.be

 

Ondernemers in West-Vlaanderen

Voka West-Vlaanderen
Angie De Wreede, eindredacteur ondernemers
President Kennedylaan 9a, 8500 Kortrijk
056 24 16 53 - angie.dewreede@voka.be

Buitenlandse kranten

Gazette van Detroit (50 % Nederlands, 50 % Engels)
Ludwig VANDENBUSSCHE, Melkerijstraat 1a, 8600 Diksmuide
051 50 37 09 - lukecan@pandora.be

 

Huis-aan-huisbladen & magazines

‘T Goed Nieuws 

Veurnestraat 26, 8660 De Panne
058 41 13 33 - goednieuws@artypo.be

 

TIPS

Verspreid in Leke – Keiem - Beerst
Timothy Inghelbrecht, Jozef Verduynstraat 7, 8400 Oostende
059 56 89 18 -  redactie@tips.be - www.tips.be

Isabelle MINTKEWICZ,
Kruiskalsijdestraat 6, 8600 Diksmuide - Leke, Persfotografe
0496 46 36 91

 

Blits - mediatopper

Arsenaalstraat 50, 8900 Ieper
057 33 70 04 - redactie@blits.eu

 

BAZUIN

verspreid in Leke - Keiem - Beerst - Vladslo
Bruggestraat 113 - 8820 Torhout
050 21 16 11, 051.58.86.33 - info@bazuin.be

 

Accent Magazine

Peter Van Hecke, uitgever
0477 28 85 65 - peter@accentmagazine.be

 

De Zeeparel

Kathy Lootvoet, Handelsstraat 17, 8630 Veurne
058 31 44 55 - info@drukkerij-pattyn.be  www.drukkerij-pattyn.be

 

Websites

Stad & OCMW Diksmuide – www.diksmuide.be
Marc Hindryckx, Heernisse 6, 8600 Diksmuide, Webmaster
051 79 32 16 - webmaster@diksmuide.be

eDiksmuide -  www.ediksmuide.be
Rik Deschepper, Tarwestraat 13, 8600 Diksmuide
051 50 48 96 – 0496 18 89 62 - redactie@eDiksmuide.be

Westhoek.be – www.westhoek.be
Jan Matsaert, Markt 10, 8957 Mesen
0497.05.10.97 - info@westhoek.be

Westnieuws - www.westnieuws.be
Serge Jansen
0475 63 33 20 - serge@westnieuws.be

Christelle Vaernewyck
christelle@westnieuws.be, Veurnestraat 124, 8660 De Panne

 

Het nieuws vandaag - www.hetnieuwsvandaag.be 

Stefaan Reuse, beroepsjournalist, Vinkenstraat 6  8310 Assebroek-Brugge

0475 43 10 07 - stefaan.reuse@skynet.be 

 

Reporters -  www.reporters.be  

Wim Scheire, fotograaf, Husseveldestraat 16, 9270 Kalken

0471 66 92 25, wscheire@gmail.com

 

Televisie

Focus / WTV


Redactie WTV & FOCUS, Kwadestraat 151b, 8800 Roeselare
051 25 95 25 - redactie@focustv.be - redactie@wtv.be
www.focustv.be

Bart Coopman
Hoofdredacteur WTV – Chef Nieuws Focus – WTV
0472 90 01 12
bart.coopman@wtv.be

VRT Televisie Nieuwsdienst
tvjournaal@vrt.be - www.vrt.be

José TYTECA - VRT TV Journaal – regionaal correspondent
Sint Laurentiusstraat 12, 8630 Veurne
0475.27.33.17 - jose.tyteca@telenet.be
www.tytecavideo.be

 

Broadcast Assistance, nieuwsbureau
Sofie D'HULSTER, journaliste-correspondente VRT
Kon. Albert I-laan 167, 8200 Sint-Michiels
Tel. 050.39.31.33 - GSM 0498.50.94.07
info@broadcastassistance.be
www.broadcastassistance.be

 

VTM


VTM, MEDIALAAN NV,
Medialaan 1, 1800 Vilvoorde
www.vtm.be ; nieuws@vtm.be

 

Regionale radio

 

Radio 2 Regionaal West-Vlaanderen

Stefaan Struyve

Doorniksesteenweg 214b, 8500 Kortrijk
Desk Redactie: 056.24.73.15
056 24 73 11 - redactiewestvlaanderen@radio2.be - nieuwsw@radio2.be 

Correspondent:
Geert Deschepper, Rijkswachtstraat 95, 8600 Diksmuide
051 50 31 32 – 0496 46 88 11 - geertdeschepper@skynet.be

 

VBRO Brugse Radio

Huis Ter Beurze, Vlamingstraat 35 8000 Brugge
Voor Diksmuide - Veurne - Westhoek 107.3 FM
050 33 33 83 - redactie@vbro.be

 

Persagentschappen

Persbureau Jan Verbeke

Kleine Weg 239, 8800 Roeselare
info@janverbeke.be

 

VRT, Belga

Geert Weymeis
Galbertus Media – Belga
Dampoortstraat 153 – 8310 Sint-Kruis (Brugge)
redactie@galbertus.be

 

José Tyteca
VRT TV en radio
Sint-Laurentiusstraat 12, 8630 Veurne
0475 27 33 17 - jose.tyteca@scarlet.be

Perskringen

Perskring Oostende     info@perskringoostende.be

Perskring Kortrijk          media@perskringkortrijk.be

Perskring Brugge         leden@brugsepersbond.be

Perskring Roeselare     perskringroeselare@telenet.be