Door een technisch probleem bij de drukker, zijn er een aantal eindejaarlotjes zonder nummer in omloop. Ben je zelf in het bezit van zo'n lotje? Loop dan gerust tijdens de openingsuren langs op het stadhuis om het lotje in te ruilen voor eentje met nummer.
Over de eindejaarsactie
Wie in de maand december bij Diksmuidse handelaars gaat shoppen, maakt kans om in de prijzen te vallen. Onder meer in de prijzenpot: elke maand 500 en 100 euro aan Diksmuidebonnen, citytrips, fietsen … Handelaars kunnen dit jaar trouwens ook zelf in de prijzen vallen dankzij een etalagewedstrijd.
Per aankoopschijf van 10 euro bij één van de 87 deelnemende handelszaken ontvang je een lotje voor de eindejaarsactie. Hoe meer je langsgaat bij onze lokale handelaars, hoe groter je winstkansen.