naar inhoud

Bewonersplatforms en dorpsraden

In alle dorpen van Diksmuide is er een overlegplatform. Dit is een vergadering voor en door de dorpsbewoners waar de toekomstige ontwikkeling van het dorp in overleg met het stadsbestuur wordt uitgestippeld. Cruciaal is hierbij een vlotte en structurele communicatielijn tussen bewoners en en de stad.

Bewonersplatform Beerst
Algemeen e-mailadres: beerst@bewonersplatform.be
Facebook: Bewonersplatform Beerst

Bewonersplatform Esen
Coördinator: Karel Van der Meeren, Esenweg 232, 051 50 15 64
Secretaris: Pieter Eerebout 
Algemeen e-mailadres: esen@bewonersplatform.be 
Facebook: bewonersplatform Esen Website: http://esen.bewonersplatform.be/

Bewonersplatform Kaaskerke
Coördinator: Roger Roels, Kaaskerkestraat 74, 051 50 31 80
Secretaris: Maurits Sansen, Kaaskerkestr. 132, 0475 51 73 95
Algemeen e-mailadres: kaaskerke@bewonersplatform.be   

Bewonersplatform Keiem
Coördinator: Johan Van Eecke
Algemeen e-mailadres: keiem@bewonersplatform.be   

Bewonersplatform Lampernisse
Michaël Sabbe, Zadelstraat 1, 051 55 55 35
lampernisse@bewonersplatform.be

Bewonersplatform Leke
Coördinator: Stéphanie Deleu, Lekedorpsstraat 88, 0474 50 49 55
Algemeen e-mailadres leke@bewonersplatform.be

Dorpsraad Nieuwkapelle
Voorzitter: Johan Boussemaere, Oude Zeedijk 9, 051 50 12 20
Penningmeester: Pieter Roels
Secretaris: Sarah Morlion
Algemeen e-mailadres nieuwkapelle@bewonersplatform.be  
Facebook: Dorpsraad Nieuwkapelle

Bewonersplatform Oostkerke
Coördinator: Hugo Verstraeten, Sint-Veerleplein 10, 051 55 58 05
Penningmeester: Guido Goemaere
Secretaris: Lieselot Hoorne
Algemeen e-mailadres oostkerke@bewonersplatform.be  
Facebook: Bewonersplatform Oostkerke

Bewonersplatform Oudekapelle
Algemeen e-mailadres oudekapelle@bewonersplatform.be   

Bewonersplatform Pervijze
Coördinator: Bart Deferme, Veurnestraat 51
Secretaris, Els Desaever, Veurnestraat 44, 0472 99 02 34
Algemeen e-mailadres pervijze@bewonersplatform.be   
Facebook: bewonersplatform Pervijze

Bewonersplatform Sint-Jacobskapelle
Coördinatoren:
Kris Cappon
Eefje Van Maerrem
Algemeen e-mailadres sintjacobskapelle@bewonersplatform.be   
Facebook: Sint-jacobskapelle Leeft

Bewonersplatform Stuivekenskerke
Coördinator en secretaris: Jan Tamsin
Penningmeester: Geert Uytterhoeven, Viconiastraat 14, 0475 45 84 58
Algemeen e-mailadres stuivekenskerke@bewonersplatform.be   
Facebook: Bewonersplatform Stuivekenskerke

Dorpsraad Vladslo Leeft
Coördinator: Jan Damman, Beerststraat 15, 0477 24 63 03 
Secretaris, penningmeester: Jan Colaert, Beerststraat 19, 051 50 10 66
Algemeen e-mailadres vladslo@bewonersplatform.be   
Facebook: Vladslo Leeft

Bewonersplatform Woumen
Voorzitter: Manu Makelberg
Secretaris: Wim Coussement
Algemeen e-mailadres woumen@bewonersplatform.be   
Facebook: Bewonersplatform Blankaartklok Woumen
Alle info op www.woumen.eu

 

Openingsuren & contact

Communicatie

Tel.
051 79 32 15
e-mail
info@diksmuide.be
Vandaag gesloten