naar inhoud

Perslijst

De dienst communicatie verzorgt de contacten met de pers. Je vindt hieronder de lijst van de lokale journalisten en persmedewerkers.

 

Kranten

Het Nieuwsblad & Nieuwsblad online

Ronny Vanhooren, Kleine Dijk 34/0021, 8600 Diksmuide, journalist, fotograaf
051 58 98 56 - 0477 80 25 16 - r.vanhooren@reigersnest3.be
www.standaard.be / www.nieuwsblad.be 

Dany Van Loo, Nieuwsblad online: www.nieuwsblad.be/diksmuide
dany@vanloo.news - 0484 75 55 01

Het Laatste Nieuws

Gudrun Steen, Steenstraat 26, 8600 Diksmuide - Woumen, Pers- en Communicatiebureau
0496 99 78 73 - gudrunsteen@telenet.be - www.hetlaatstenieuws.be

Paul Bruneel, Veldstraat 33, 8430 Middelkerke
0496 36 90 74 - paul.bruneel@skynet.be

Jelle Houwen – journalist, correspondent
0471 92 30 57  - jelle.houwen@outlook.com

Het Wekelijks Nieuws – Krant van West-Vlaanderen

Anton Peene, eindredacteur
Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
051 26 66 02 - 0486 94 95 17 - anton.peene@kw.be - https://kw.be

Kevin Pouillie, eindredacteur
Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
051 26 69 90 - 0496 75 23 10 - kevin.pouillie@kw.be - https://kw.be

Fotograaf

Vincent Claeys, Lodewijk Deboningestraat 12, Diksmuide
0477 27 76 66 - vincent.claeys@outlook.be

Kurt Lapere, Woumenweg 184, 8600 Woumen
0497 42 83 27 - lapere.kurt@telenet.be

Annie Callewaert, Smissestraat 14, 8650 Klerken
0468 10 20 83 - annie@beauprez.be

Myriam Van den Putte, Oscar Jespersstraat 13, 8670 Oostduinkerke 
0475 85 49 55 - info@apartinmedia.be

Mia Vanacker - Freelance reporter
mia.vanacker@kw.be 

Persmedewerker Leke

Frederik De Lombaerde, persmedewerker
Kruiskalsijdestraat 6, 8600 Leke
0477 22 01 87 - fredleke@gmail.com

Persmedewerker Woumen
Stefaan Debruyne, Woumenweg 293, 8600 Woumen
051 50 32 32 – stefaan.debruyne.woumen@gmail.com 

Kaaskerke - Pervijze – Stuivekenskerke – Oostkerke – Sint-Jacobskapelle – Oudekapelle – Nieuwkapelle – Lampernisse

Els Desaever, Veurnestraat 44, 8600 Pervijze
0472 99 02 34 - els.desaever@belgacom.net

Sportmedewerkers
Marnix Goemaere, Hof Ter bloemmolens 42, 8600 Diksmuide, sportfotograaf
0494 20 31 87, 051 54 61 63, marnix.goemaere1@pandora.be

Column
Stefaan Kempynck, Iepersteenweg 77, 8650 Houthulst
0468 15 30 01 - stefaan.kempynck@gmail.comwww.uwlevensverhaal.org

De Zondag - Deze Week

Gudrun Steen, Steenstraat 26, 8600 Diksmuide - Woumen, Pers- en Communicatiebureau
0496 99 78 73 - gudrunsteen@telenet.be

 

Paul COBBAERT, freelance journalist
Zuidstraat 50, 8680 Koekelare
0485 71 01 36 - paulcobbaert@hotmail.com 

 

De Morgen

Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse-Kobbegem
02 556 68 11 - info@demorgen.be - www.demorgen.be

De Standaard

Ronny Vanhooren, Kleine Dijk 34/0021, 8600 Diksmuide, journalist, fotograaf
051 58 98 56 - 0477 80 25 16 - r.vanhooren@reigersnest3.be
www.standaard.be / www.nieuwsblad.be 

Gazet van Antwerpen

Eindredactie, Katwilgweg 2, 2050 Antwerpen
03 210 02 10 - www.gva.be

Kerk en Leven – Dekenaal nieuws

Marnix Decoutere, St.-Niklaasstraat, 9, 8600 Diksmuide
051 51 01 50 - 1060@kerknet.be - www.kerknet.be

Maandbladen 

Ondernemers in West-Vlaanderen

Voka West-Vlaanderen
Angie De Wreede, eindredacteur ondernemers
President Kennedylaan 9a, 8500 Kortrijk
056 24 16 53 - angie.dewreede@voka.be 

 

Huis-aan-huisbladen & magazines

‘T Goed Nieuws 

Veurnestraat 26, 8660 De Panne
058 41 13 33 - info@goednieuws.be

TIPS

Verspreid in Leke – Keiem - Beerst
Timothy Inghelbrecht, Jozef Verduynstraat 7, 8400 Oostende
059 56 89 18 -  redactie@tips.be - www.tips.be

Isabelle MINTKEWICZ,
Kruiskalsijdestraat 6, 8600 Diksmuide - Leke, Persfotografe
0496 46 36 91

Blits - mediatopper

Arsenaalstraat 50, 8900 Ieper
057 35 28 92 - redactie@blitsmagazine.be - elodie@mediatopper.be

Blits Lokaal
www.blitslokaal.be - Ilana Theeten - redactie@blitslokaal.be - 057 35 28 95

BAZUIN

verspreid in Leke - Keiem - Beerst - Vladslo
Bruggestraat 113 - 8820 Torhout
050 21 16 11, 051 58 86 33 - info@bazuin.be

De Zeeparel

Kathy Lootvoet, Handelsstraat 17, 8630 Veurne
058 31 44 55 - info@drukkerij-pattyn.be  www.drukkerij-pattyn.be

Neem me mee magazine

Roesbruggestraat 38, 8691 Beveren aan de IJzer
057 36 44 67 - info@neemmemeemagazine.be - www.neemmemeemagazine.be

Websites

eDiksmuide -  www.ediksmuide.be
Rik Deschepper, Tarwestraat 13, 8600 Diksmuide
051 50 48 96 – 0496 18 89 62 - redactie@eDiksmuide.be

Westhoek.be – www.westhoek.be
Jan Matsaert, Markt 10, 8957 Mesen
0497.05.10.97 - info@westhoek.be

Westnieuws - www.westnieuws.be
Serge Jansen
0468 33 48 33 - serge@westnieuws.be

Het nieuws vandaag - www.hetnieuwsvandaag.be   
Stefaan Reuse, beroepsjournalist, Vinkenstraat 6  8310 Assebroek-Brugge
0475 43 10 07 - stefaan.reuse@skynet.be 

Zuidwestvlaamse Media, Westhoek
Filip Van Loo
Merkemstraat 15C, 8650 Jonkershove
0476 54 51 46 - filip.vanloo@skynet.be;
Neem me mee magazine - info@neemmemeemagazine.be

Mandelnieuws – www.mandelnieuws.be
Jos Bogaerts
Beverensteenweg, 58 bus 14, 8800 Roeselare
Tel: 0474/106510
Mail: fotobova@gmail.com

Stefaan Bogaerts
Kasteelstraat, 62, 8800 Roeselare
Tel: 0475/205206
Mail: Stefaan.bogaerts@telenet.be

Reporters -  www.reporters.be  

Wim Scheire, fotograaf, Husseveldestraat 16, 9270 Kalken
0471 66 92 25, wscheire@gmail.com

Televisie

Focus / WTV


Redactie WTV & FOCUS, Kwadestraat 151b, 8800 Roeselare
051 25 95 25 - redactie@focustv.be - redactie@wtv.be
www.focustv.be

Bart Coopman
Hoofdredacteur WTV – Chef Nieuws Focus – WTV
0472 90 01 12
bart.coopman@wtv.be

Karl Vandenberghe
0478 68 27 03
karl.vandenberghe@focus-wtv.be

VRT Televisie Nieuwsdienst

tvjournaal@vrt.be - www.vrt.be

José TYTECA - VRT TV Journaal – regionaal correspondent
Sint Laurentiusstraat 12, 8630 Veurne
0475.27.33.17 - jose.tyteca@telenet.be
www.tytecavideo.be

 

VTM

VTM, MEDIALAAN NV,
Medialaan 1, 1800 Vilvoorde
0476 59 16 20, www.vtm.be; nieuws@vtm.be, pers@dpgmedia.be

Regionale radio

Radio 2 Regionaal West-Vlaanderen

Stefaan Struyve
Doorniksesteenweg 214b, 8500 Kortrijk
Desk Redactie: 056.24.73.15
056 24 73 11 - redactiewestvlaanderen@radio2.be - nieuwsw@radio2.be 

Correspondent:
Geert Deschepper, Rijkswachtstraat 95, 8600 Diksmuide
051 50 31 32 – 0496 46 88 11 - geertdeschepper@skynet.be

Jelle Houwen – journalist, correspondent
0471 92 30 57  - jelle.houwen@outlook.com

VBRO Brugse Radio

Huis Ter Beurze, Vlamingstraat 35 8000 Brugge
Voor Diksmuide - Veurne - Westhoek 107.3 FM
050 33 33 83 - redactie@vbro.be

Persagentschappen

Persbureau Jan Verbeke

Kleine Weg 239, 8800 Roeselare
info@janverbeke.be

VRT, Belga

Geert Weymeis
Galbertus Media – Belga
Dampoortstraat 153 – 8310 Sint-Kruis (Brugge)
redactie@galbertus.be

José Tyteca
VRT TV en radio
Sint-Laurentiusstraat 12, 8630 Veurne
0475 27 33 17 - jose.tyteca@scarlet.be

Jelle Houwen – journalist, correspondent
0471 92 30 57  - jelle.houwen@outlook.com

Sandro Delaere - (Belga)
0497 72 31 84 - sandro.delare@hotmail.com 

Perskringen

Perskring Oostende      info@perskringoostende.be

Perskring Kortrijk         media@perskringkortrijk.be

Perskring Brugge         leden@brugsepersbond.be

Perskring Roeselare     perskringroeselare@telenet.be

Fotograaf

Cultuur, PhotoGraphicArt

Lambert J. DERENETTE
Prins Boudewijnstraat 1 - 8670 Oostduinkerke
0478 95 17 63 - info@photographicart.be - lambert.derenette@skynet.be

Sluiten

We werken enkel op afspraak

Door de strengere coronamaatregelen zijn de administratieve dienstverlening en het sociaal huis enkel open op afspraak.

Contacteer de betreffende dienst, neem contact op met ons centraal onthaal (051 79 30 00 of onthaal@diksmuide.be) of maak gebruik van het e-loket.

#samendoordewinter #zorgvoorelkaar