naar inhoud

Perslijst

De dienst communicatie verzorgt de contacten met de pers. Je vindt hieronder de lijst van de lokale journalisten en persmedewerkers.

KRANTEN

Het Nieuwsblad & Nieuwsblad online

Ronny Vanhooren, Reigersstraat 6, 8600 Diksmuide, Journalist, fotograaf
Tel. 051.58.98.56 – Fax 051.58.98.56 - GSM 0477.80.25.16 E-mail r.vanhooren@reigersnest3.be 
Website www.vum.bewww.nieuwsblad.be  

Dany Van Loo, Nieuwsblad online: www.nieuwsblad.be/diksmuide 
dany@vanloo.serverdata.net GSM 0484 75 55 01

 

Het Laatste Nieuws

Gudrun Steen, Steenstraat 26, 8600 Diksmuide - Woumen, Pers- en Communicatiebureau
GSM 0496.99.78.73 - gudrunsteen@telenet.be 
Website www.hetlaatstenieuws.be

Geert Deschepper, Rijkswachtstraat 95, 8600 Diksmuide (fotograaf)
Tel. 051.50.31.32 – Fax 051.50.31.32 - gsm 0496.46.88.11 E-mail geertdeschepper@skynet.be

Paul Bruneel,
Veldstraat 33,8430 Middelkerke
Fax 059.30.31.68 – GSM 0496.36.90.74 E-mail paul.bruneel@skynet.be

 

Het Wekelijks Nieuws – Krant van West-Vlaanderen

Tom Vandenabeele, redactie Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
Tel. 051.26.62.60 - 0476 36 98 84 - tom.vandenabeele@kw.be - www.kw.be

Annie Callewaert, Smissestraat 14, 8650 Klerken
0468 10 20 83 - annie@beauprez.be

Myriam Van den Putte 
0475 85 49 55 - info@apartinmedia.be

Fotograaf

Vincent Claeys, Lodewijk Deboningestraat 12, Diksmuide
0477 27 76 66 - v.claeys@belgacom.net

Kurt Lapere, Woumenweg 184, 8600 Woumen
0497 42 83 27– lapere.kurt@telenet.be

Mia Vanacker
0498 64 35 63 - mia.vanacker@kw.be

Persmedewerker Leke

Frederik De Lombaerde, persmedewerker Kruiskalsijdestraat 6, 8600 Diksmuide Leke
Gsm 0477 22 01 87 - fredleke@gmail.com 

Persmedewerker Woumen

Stefaan Debruyne, Woumenweg 293, 8600 Woumen
051 50 32 32 – stefaan.debruyne@vbwoumen.be

Kaaskerke - Pervijze – Stuivekenskerke – Oostkerke – Sint-Jacobskapelle – Oudekapelle – Nieuwkapelle – Lampernisse

Els Desaever, Veurnestraat 44, 8600 Pervijze
0472 99 02 34 – els.desaever@belgacom.net

Sportmedewerkers

Marnix Goemaere, Hof Ter bloemmolens 42, 8600 Diksmuide, sportfotograaf
Gsm 0494 20 31 87, tel. 051 54 61 63, marnix.goemaere1@pandora.be

 

De Zondag – Streekkrant

Gudrun Steen, Steenstraat 26, 8600 Diksmuide - Woumen, Pers- en Communicatiebureau
GSM 0496.99.78.73 E-mail gudrunsteen@telenet.be Website www.roularta.be  

Paul COBBAERT, freelance journalist Zuidstraat 50, 8680 Koekelare
Gsm 0485 71 01 36, e-mail paulcobbaert@hotmail.com 

 

De Morgen

Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse-Kobbegem
Telefoon algemeen: 02/556.68.11 Fax redactie: 02/520.35.15 info@demorgen.be
Website www.demorgen.be

 

De Standaard

Ronny Vanhooren, Reigersstraat 6, 8600 Diksmuide, Journalist
Tel. 051.58.98.56 – Fax 051.58.98.56 - GSM 0477.80.25.16 E-mail r.vanhooren@reigersnest3.be 
Website www.vum.be / www.standaard.be 

 

Gazet van Antwerpen

Eindredactie, Katwilgweg 2, 2050 Antwerpen
Tel. 03.210.02.10 – Fax 03.219.28.30
Website www.gva.be

 

Kerk en Leven – Dekanaal Nieuws

Marnix Decoutere, St.-Niklaasstraat, 9, 8600 Diksmuide
Tel. 051.51.01.50 – Fax 051.51.01.50 E-mail 1060@kerknet.be
Website www.kerknet.be

 

MAANDBLADEN

Diksmuide Info - Stadsmagazine

Marc Hindryckx, Stad Diksmuide, Communicatiedienst Heernisse 6, 8600 Diksmuide
Tel. 051 79 32 15 – Fax 051 51 00 44 E-mail info@stad.diksmuide.be
Website www.diksmuide.be 

Ondernemers in West-Vlaanderen

Voka West-Vlaanderen, Angie De Wreede, eindredacteur ondernemers
Tel. 056 24 16 53 President Kennedylaan 9a, 8500 Kortrijk angie.dewreede@voka.be

 

BUITENLANDSE KRANTEN

Gazette van Detroit (50% Nederlands, 50 % Engels)

Ludwig VANDENBUSSCHE, Melkerijstraat 1a, 8600 Diksmuide Tel. 051.50.37.09 E-mail lukecan@pandora.be

 

HUIS-AAN-HUISBLADEN & MAGAZINES

‘T Goed Nieuws

Veurnestraat 26, 8660 De Panne
Tel.058.41.13.33 – Fax 058.42.20.69 E-mail goednieuws@artypo.be

TIPS

(Verspreid in Leke – Keiem - Beerst)
Timothy Inghelbrecht, Jozef Verduynstraat 7, 8400 Oostende
Tel. 059.56.89.18 – Fax 059.70.24.78 E-mail: redactie@tips.be Website www.tips.be

Isabelle MINTKEWICZ, Kruiskalsijdestraat 6, 8600 Diksmuide - Leke, Persfotografe
GSM 0496.46.36.91

Blits - mediatopper

Arsenaalstraat 50, 8900 Ieper Tel 057 33 70 04 redactie@blits.eu

BAZUIN

verspreid in Leke – Keiem – Beerst – Vladslo
Bruggestraat 113 - 8820 Torhout
Tel. 050.21.16.11, 051.58.86.33 - Fax 050.23.00.85 E-mail info@bazuin.be

Accent Magazine

Peter Van Hecke, uitgever
GSM 0477 28 85 65 peter@accentmagazine.be

De Zeeparel

Steve Verknocke, Wagenmakerijstraat 9, 8600 Diksmuide
Tel. 051.55.54.05 info@colormatch.be

 

WEBSITES

Stad & OCMW Diksmuide – www.diksmuide.be

Marc Hindryckx, Heernisse 6, 8600 Diksmuide, Webmaster
Tel. 051.79.32.16 – Fax 051.51.00.20 E-mail: webmaster@stad.diksmuide.be

 

eDiksmuide - www.ediksmuide.be

Rik Deschepper, Tarwestraat 13, 8600 Diksmuide
Tel. 051.50.48.96 – gsm 0496.18.89.62 E-mail: redactie@eDiksmuide.be

 

Westhoek.be – www.westhoek.be

Jan Matsaert, Markt 10, 8957 Mesen
Tel. 0497.05.10.97 E-mail: info@westhoek.be

Westnieuws - www.westnieuws.be

Serge Jansen M 0475.63.33.20 serge@westnieuws.be  
Christelle Vaernewyck christelle@westnieuws.be,
Veurnestraat 124, 8660 De Panne

TV Westhoek – www.tvwesthoek.be

Patrick Vanden Bussche, Projectleider TV Westhoek, Nonnebossen West 15, 8980 Zonnebeke
GSM 0476.68.06.02, info@tvwesthoek.be

Het nieuws vandaag - www.hetnieuwsvandaag.be 

Stefaan Reuse, beroepsjournalist, Vinkenstraat 6  8310 Assebroek-Brugge
GSM 0475.43.10.07, stefaan.reuse@skynet.be  

 

Reporters -  http://www.reporters.be  

Wim Scheire, fotograaf, Husseveldestraat 16  9270  Kalken

Gsm: 0471 66 92 25, wscheire@gmail.com

 

TELEVISIE & RADIO

Focus - WTV (regionale televisie)

Redactie WTV & FOCUS, Kwadestraat 151b, 8800 Roeselare
Tel. 051.25.95.25 – Fax 051.25.95.22
E-mail redactie@focustv.be - redactie@wtv.be
Website www.focustv.be

Bart Coopman Hoofdredacteur WTV – Chef Nieuws Focus – WTV
M 0472.90.01.12 bart.coopman@wtv.be

 

VRT Televisie Nieuwsdienst

Fax 02.736.77.04 E-mail tvjournaal@vrt.be
Website
www.vrt.be

JoséTyteca - VRT TV Journaal – regionaal correspondent Sint Laurentiusstraat 12 8630 Veurne
Gsm 0475.27.33.17 E-mail jose.tyteca@scarlet.be Website www.tytecavideo.be

Broadcast Assistance, nieuwsbureau

Sofie D'hulster, journaliste-correspondente VRT Kon. Albert I-laan 167, 8200 Sint-Michiels
Tel. 050.39.31.33 - GSM 0498.50.94.07 E-mail info@broadcastassistance.be
Website www.broadcastassistance.be

VTM

Klaas DANNEEL, Correspondent West-Vlaanderen
Handelsstraat 78/11, 8800 Roeselare
GSM: 0475/68.48.26
E-Mail: klaasdanneel@gmail.com
Twitter
: @klaasdanneel

Website: www.vtm.be ; nieuws@vtm.be

 

Radio 2 West-Vlaanderen

Doorniksesteenweg 214b, 8500 Kortrijk
Correspondent:
Geert Deschepper, Rijkswachtstraat 95, 8600 Diksmuide
Tel. 051.50.31.32 – Fax 051.50.31.32 - gsm 0496.46.88.11 E-mail geertdeschepper@skynet.be
http://www.radio2.be/regio/west-vlaanderen 

VBRO Brugse Radio

Huis Ter Beurze, Vlamingstraat 35 8000 Brugge Voor Diksmuide - Veurne - Westhoek 107.3 FM Tel. 050.33.33.83 E-mail: redactie@vbro.be

PERSAGENTSCHAPPEN

Persbureau Jan Verbeke

Kleine Weg 239, 8800 Roeselare

info@janverbeke.be

VRT, Belga

Sandro Delaere, persagentschap Belga, correspondent West-Vlaanderen - GSM 0497 723 184 - sandro.delaere@hotmail.com 

José Tyteca VRT TV en radio Sint-Laurentiusstraat 12, 8630 Veurne M 0475 27 33 17 jose.tyteca@scarlet.be

 

PERSKRINGEN

Perskring Oostende   info@perskringoostende.be

Perskring Kortrijk         media@perskringkortrijk.be

Perskring Brugge        leden@brugsepersbond.be

Perskring Roeselare    perskringroeselare@telenet.be

Openingsuren & contact

Communicatie

Tel.
051 79 32 15
e-mail
info@diksmuide.be
Open vandaag: 9 tot 12 uur & 16 tot 19 uur